+38 (098) 715-29-25, +38 (095) 936-47-88, +38 (063) 694-58-56.         Пн-Пт: 10:00-18:00; Сб: 10:00-17:00; Нд: вихідний.

«ЛУКО клуб»

програма лояльності для частих покупців інтернет-магазину «ЛУКО»

 

Програма лояльності «ЛУКО клуб» дозволяє учасникам накопичувати бонуси у вигляді знижок за кожну покупку в магазинах ЛУКО або на сайті lyko.com.ua, а також першими дізнаватися про новинки, спеціальні пропозиції та акції.

Для участі в програмі необхідно мати картку «ЛУКО клуб», яку можна безкоштовно оформити в усіх магазинах ЛУКО або при оформленні замовлення на сайті lyko.com.ua.

 

Бонусна програма

 

Здійснюючи покупки в магазинах ЛУКО, учасник програми лояльності «ЛУКО клуб» накопичує бали. Сума накопичених балів визначається загальною сумою вартості покупок за весь час участі в програмі.

1 грн = 1 бал

Накопичені бали використовуються для отримання знижки на кожну наступну покупку в магазинах ЛУКО або на сайті lyko.com.ua.

Розмір знижки на момент скоєння подальшої покупки залежить від кількості раніше накопичених балів відповідно до Таблиці знижок.

Таблиця знижок

Сума балів

Знижка

від 1000 до 2000

3%

від 2001 до 4000

4%

від 4001 до 5600

5%

від 5601 до 6800

6%

від 6801 до 8100

7%

від 8101 до 9400

8%

від 9401 до 10000

9%

від 10001 і більше

10%

 

На деякі товари, категорії товарів або бренди, розмір знижки може відрізнятися від значень в Таблиці знижок. Таблиці для таких товарів представлені нижче.

 

Таблиця знижок для товарів бренду «Nika Меблі»

Сума балів

Знижка

від 5001 до 6800

2%

від 6801 до 8800

3%

від 8801 до 10000

4%

від 10001 і більше

5%

*УВАГА! Знижка може бути несумісна з іншими знижками або акціями. Детальну інформацію про акційні пропозиції, з якими можна поєднати знижку «ЛУКО клуб» уточнюйте у наших менеджерів.

 

Додаткові переваги

- Можливість отримати Знижку на всі товари (за вийнятком товарів бренду «Nika Меблі») в розмірі 10% від їх початкової вартості протягом 5 днів до і після дня народження власника картки «ЛУКО клуб».

- Можливість брати участь у спеціальних акціях тільки для учасників «ЛУКО клуб».

- Можливість отримувати знижки на сервісне обслуговування відповідно до рівня знижки на карті «ЛУКО клуб».

- Можливість отримувати знижки на доставку відповідно до рівня знижки на карті «ЛУКО клуб».

- Можливість збільшення періоду резервування товару.

 

УМОВИ

 1. Участь в Програмі лояльності «ЛУКО клуб» забезпечується наявністю активної Карти.
 2. Карта учасника Програми лояльності «ЛУКО клуб» оформляється і видається учаснику безкоштовно при заповненні відповідної анкети в офіційних магазинах ЛУКО або при оформленні замовлення на сайті lyko.com.ua (в цьому випадку всі дані для оформлення карти уточнює менеджер в телефонному режимі, а Карта видається разом із замовленням).
 3. Всі Карти є власністю магазинів ЛУКО і видаються учасникам в використання на момент дії програми.
 4. У програмі лояльності «ЛУКО клуб» можуть брати участь тільки фізичні особи, які досягли 18 років.
 5. У разі втрати або знищення Карти, власник бонусного рахунку може звернутися в магазин, де раніше оформлялася карта для отримання нової.
 6. У разі зазначення в анкеті неповної або некоректної інформації Адміністрація магазинів ЛУКО має право відмовити в заміні загублених або зіпсованих карт, а також не несе відповідальності за своєчасне інформування учасника про спеціальні акції, додаткові можливості і зміни цих умов.
 7. Термін дії карти починається з моменту її оформлення і закінчується моментом закриття програми лояльності "ЛУКО клуб".
 8. При здійсненні покупки, учасник повинен проінформувати про наявність Карти.
 9. Карта діє на пред'явника. Надання документа, що посвідчує особу, при оформленні карти не потрібно.
 10. В одному чеку може бути пробита тільки одна Карта.
 11. На баланс Карти зараховуються бали за фактично витрачені гроші учасником програми (без урахування знижок).
 12. Один зарахований бал відповідає одній витраченій гривні.
 13. При поверненні товару, накопичені в результаті його придбання бали знімаються з балансу Карти.
 14. Довідкова інформація та інформація про кількість накопичених балів надається в будь-якому магазині ЛУКО або у менеджера в телефонному режимі. Для цього учасник повинен назвати номер карти, а також ім'я, на яке вона зареєстрована. Для ідентифікації учасника, менеджер на свій розсуд може задати додаткові запитання, відповідно питань анкети, що заповнюється при отриманні картки.
 15. Всі скарги щодо коректного нарахування та списання балів розглядаються в разі оформлення заяви і при наявності відповідних документів: товарних чеків, накладних, специфікацій і т. д. Заяви розглядаються тільки в відношенні покупок за останні 30 (тридцяти) днів до дати такого звернення.
 16. Накопичені бали використовуються для отримання знижки на кожну наступну покупку в магазинах ЛУКО або на сайті lyko.com.ua.
 17. Розмір знижки на момент скоєння подальшої покупки залежить від кількості раніше накопичених балів і визначається діючими на момент покупки Таблицями знижок.
 18. На деякі товари, категорії товарів або бренди розмір знижки може відрізнятися від значень в Таблиці знижок. Розмір знижки на такі товари визначається спеціальними Таблицями знижок для даного виду товарів.
 19. Знижка «ЛУКО клуб» може бути несумісна з іншими знижками або акціями. Детальну інформацію про акційні пропозиції з якими можна поєднати знижку «ЛУКО клуб» необхідно уточнювати у менеджерів в кожному випадку окремо.
 20. Пред'явники карти «ЛУКО клуб» можуть отримати знижку в розмірі 10 (десяти) відсотків від вартості товару протягом 5 днів до дня народження та 5 днів після дня народження. Для отримання такої знижки необхідно пред'явити документ, що підтверджує дату народження.
 21. Додатково всі учасники Програми лояльності можуть отримувати знижки на доставку, сервісне обслуговування, а також мають можливість брати участь у спеціальних акціях і заходах організованих для учасників програми «ЛУКО клуб». Умови і правила таких можливостей визначаються адміністрацією магазинів ЛУКО додатково в залежності від кожного випадку окремо.
 22. Оформляючи карту "ЛУКО клуб" покупці дають дозвіл на обробку персональних даних та їх використання в рамках програми і відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних.
 23. Використання Карти означає згоду учасника з усіма умовами та правилами програми.
 24. Магазини ЛУКО залишають за собою право змінювати умови і період дії програми лояльності "ЛУКО клуб". При цьому інформування учасників про такі зміни не є обов'язковим, а всі зміни набирають сили з моменту їх публікації на офіційному сайті магазину (lyko.com.ua). Учасник Програми, який продовжує використання Картки після публікації змін, вважається таким, який ознайомився і погодився з внесеними змінами в умовах програми.
 25. Працівники магазинів ЛУКО, які здійснюють розрахунок з покупцем безпосередньо в точці продажу, можуть відмовити учаснику в Програмі лояльності в разі відсутності технічної або іншої можливості для цього на момент звернення.
 26. Організатор залишає за собою право призупинити або припинити участь у Програмі лояльності будь-якого учасника без попереднього попередження в разі виявлення обставин, які суперечать умовам і правилам участі або при обгрунтованій підозрі в зловживанні з боку учасника.
 27. Магазину ЛУКО не несуть відповідальності за шкоду або збитки, які зазнав учасник в результаті неправильного розуміння умов Програми лояльності. При виникненні ситуації, яка допускає неоднозначне розуміння Програми, будь-яких суперечок і / або питань, неврегульованих даними умовами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.

 

Якщо у Вас залишилися питання - напишіть нам. Менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.