Графік роботи
будні дні 10:00-19:00
в суботу 10:00-17:00
м.Київ, вул.Неманська 6

Контактні телефони
 +38 (098) 715-29-25
 +38 (095) 936-47-88
 +38 (063) 694-58-56

Гойдалки ковані

Якісні і надійні садові гойдалки в Україні

Красиві гойдалки ковані стануть втіленням мрії, якщо вирішите поставити їх на задньому дворі. За допомогою цих виробів можна зануритися в дитячі мрії, з ними легко буде розслабитися, насолодитися зустрічним вітерцем.

А ковані елементи відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом. Подібні вироби можна встановити прямо поруч з власним житлом. Щоб купити садову гойдалку, ознайомтеся з вибором, подумайте, до якого візерунку душа лежить, такому і варто віддати перевагу.

Садові ковані гойдалки ціна, яких найнижча в компанії «ЛУКО», стануть привабливим рішенням для дорослих, а не тільки для діточок. В Україні легко відшукати гойдалки ковані, основними якостями яких є надійність, а також уважність. Повітряні візерунки приведуть в захват, різноманітні ажурні візерунки вважаються найкращою прикрасою для меблів.

Садові ковані гойдалки в компанії «ЛУКО»

  • Пропонуємі в Києві вироби мають прийнятну вартість, дарують людині спокій, умиротворення.
  • З гойдалками набагато легше приходити в себе, відволікатися від минулого дня, забувати про справи й турботи. Одна справа ціна, зовсім інша полягає в можливості віддатися мріям.

Ковані гойдалки ціна доступна в каталозі, виготовлені з якісного металу стануть прикрасою будь-якого двору та саду. Ви зможете створити приємну і комфортну атмосферу.

Ковані гойдалки для двору - це цікаве доповнення до ландшафтного дизайну.  Вони мають м’яке сидіння, металеву основуй ніжки та дивним образом зогнуті декоративні елементи.

Різної висоти, дизайну та розмірів ковані качелі з кованого металу можна поставити у  будь-яку зону відпочинку: на галявині, біля басейна чи у саду. 

Довговічні, класичні моделі будуть дуже гарно виглядати у під розкидистими деревами, на них буде приємно та зручно сісти, відпочити. Такі ковані качелі напевне будуть радувати дітей, на них зручно гойдатися. 

Дивакуваті, візерунчаті гойдалки можуть відмінно розташуватись на дачі у загородному домі.

Подумайте, в якому стилі оформлена територія перед домом, тоді буд легше вибрати найбільш оптимальні ковані гойдалки. В онлайн-каталозі компанії «ЛУКО» можна без зусиль відшукати найбільш підходящу модель. Сучасну дачу та місце відпочинку взагалі складно уявити без подібної кованих та комфортних садових меблів.

Для оптових покупців передбачені додаткові знижки, для постійних клієнтів розроблені спеціальні заохочувальні програми.

Доставка товару здійснюється по всій території України.

У разі виникнення питань необхідно зв'язатися з менеджером по телефону, представленому на сайті. Або замовити зворотний дзвінок, залишивши свої контактні дані.

У нашому асортименті, ковані гойдалки садові, представлені в найрізноманітніших варіантах, за вигідною ціною. Купити у нас, кращі моделі можуть жителі Києва, Дніпропетровська чи іншого міста України.