Графік роботи
будні дні 10:00-19:00
в суботу 10:00-17:00
м.Київ, вул.Неманська 6

Контактні телефони
 +38 (098) 715-29-25
 +38 (095) 936-47-88
 +38 (063) 694-58-56

Лавки і дивани

Ковані дивани та лавки в інтернет-компанії «ЛУКО»

Кована лава в передпокій - це такий же необхідний предмет меблів, як вішалка. Красиве і функціональне облаштування передпокою, так само важливо, як і облаштування інших кімнат. Верхній одяг, а також взуття, в якому цивілізовані люди ходять на вулиці, вони завжди залишають в передпокої. Щоб було зручно одягнутися або роздягнутися, взутися або роззутися, поставити сумочку або пакет з покупками, необхідна не тільки вішалка, а й спеціальні ковані дивани купити з полицею для взуття в передпокій.

Конструкція кованих лавок в передпокій

Лавки ковані в передпокій, зі спинкою і полицею для взуття, є дуже зручним предметом меблів, який не тільки перетворює приміщення, а й дуже функціональний і зручний у використанні. Незважаючи на відносну простоту і невигадливість, завдяки ажурній конструкції, дані вироби здатні зробити особливим будь-який передпокій і створити оригінальну композицію.

Ковані лавки ціни яких описані в каталозі компанії, виготовлені з дроту різного діаметру і декоровані оригінальними кованими елементами. Оскільки, практично всі ковані дивани купити, які можливо в «ЛУКО», виконані в стилі прованс, лавочки в коридор передбачають наявність м'якого сидіння.

Асортимент вбору кованих меблів

Переваги кованих лавок в передпокій

  1. Ковані підставки під взуття з лавкою виконують кілька функцій: замінюють тумбу для взуття і лавку на яку можна присісти і зручно зняти або взути взуття.
  2. Дані ковані дивани ціни, яких в «ЛУКО» низькі та доступні, не тільки доповнюють, а й прикрашають інтер'єр передпокою.
  3. Завдяки матеріалу з якого виробляється ковані меблі, металеві лавки можуть витримати тривалу і інтенсивну експлуатацію.

Критерії вибору лавки з підставкою для взуття

  • Кількість користувачів;
  • Розмір приміщення, де буде стояти лавка в передпокої для взуття;
  • Основні функції, які вона буде виконувати;
  • Відповідність стилю інших меблів в передпокої;
  • Смакові переваги користувача.

Вибір лавок та диванів в каталозі «ЛУКО»

Існують лавки ковані або дивани в передпокій, у яких сидіння відкидається за принципом кришки. Такі моделі набули широкого поширення по Україні, це прекрасний варіант для зберігання дрібниць. Тоді варто зврнути свій погляд на ковані лавки ціни, яких напевне задовольнять попит покупців. Коли подібна продукція не потрібна, кращим варіантом буде віддати перевагу виробу, стандартній моделі. Вона дозволить збільшити простір в передпокої хоча б візуально, це можливо за рахунок наскрізної конструкції.

Перед тим, як придбати лавки ковані, важливо визначитися з дизайнерським рішенням. Адже виріб повинен гармонійно вписуватися в приміщення, тому задумайтеся, чи повинно кований виріб доповнюватися м'яким верхом, чи повинен мати полку. Від наявності або відсутності додаткових елементів буде змінюватися і ціна виробу.

У нашому інтернет-магазині, можна недорого купити ковані лавочки для передпокою. Ковані дивани ціни з даної товарної категорії залежить не тільки від дизайну і габаритних розмірів, а й від діаметра дроту і типу покриття.