Графік роботи
будні дні 10:00-19:00
в суботу 10:00-17:00
м.Київ, вул.Неманська 6

Контактні телефони
 +38 (098) 715-29-25
 +38 (095) 936-47-88
 +38 (063) 694-58-56

Для вулиці і саду

1795 грн.
1435 грн.

Комплект садових меблів, які виконано методом художньої ковки, має подвійну функцію. По-перше, створює атмосферу абсолютного комфорту, спокою і віддаленості від міської суєти, а по-друге, є справжньою окрасою будь-якої території.

Застосування кованих садових лавочок

Кована садова лавочка зі спинкою або оригінальна лава - це прекрасний варіант конструкції для облаштування муніципальних парків, житлових дворів, дачних і заміських будинків.  Такі лавки, роблять літній відпочинок на дачі приємним та незабутнім. Ковані лавки в міському парку викликають в свідомості картину першого побачення, а також служать символом зустрічей молодіжних компаній.

Конструкція кованих вуличних лавок і крамничок

На сучасному ринку можна купити лавки для дачі або облаштування паркових зон, різного дизайну, кольору і розміру. Крім того, дані конструкції можуть поєднувати в собі різні матеріали - бути повністю кованими або поєднуватися з деревом.

Ковані лавки для дачі з металу і дерева, складаються з таких елементів, як основа з металу і сидіння з дерева. Металевому каркаса, який і виконує основну декоративну функцію, не страшні ні механічні пошкодження, ні перепади температури і волога. Менш довговічним, є сидіння з дерева, яке в міру необхідності можна заново обробити захисним складом або замінити на нове.

Переваги декоративних лавок з металу і дерева

  • Естетичність. Будь-який кований виріб виглядає неймовірно красиво, вишукано і оригінально. Сприяє цьому, різноманітність кованих елементів, які дають можливість створення цілих композиції, виконуючи всі елементи ландшафтного дизайну в єдиному стилі.
  • Універсальність. Провести установку кованої лавочки можна не тільки на власній присадибній ділянці, а й на вулиці, в громадському місці. Крім того, виріб можна з легко підібрати під стиль виконання прилеглих будівель або оточуючих елементів.
  • Унікальність. Кілька, повністю однакових примірників кованих виробів, знайти досить важко, а тому, кожен покупець лавочки, завжди отримує унікальний екземпляр.
  • Довговічність. Садові лавки зі спинкою або без неї, служать по кілька десятиліть, без всяких пошкоджень. Це можливо, завдяки технологічним процесам виготовлення даних конструкцій.
  • Практичність. Більш невибагливих садових меблів, просто не існує. На оригінальній садово-паркової лавочці можна відпочити з комфортом, в будь-який час року.
  • Всесезонність. Ковані дачні лавочки абсолютно не підвержені природним впливам. Їх не потрібно прибирати в холодну пору року або накривати під час зливи, вони не розсихаються при різких перепадах температур і не вигоряють під впливом ультрафіолету.
  • Ергономічність. Конструкція будь-паркової лавки, в тому числі і кованої, проектується з урахуванням того, щоб на ній з комфортом могла розміститися будь-яка людина. Тому, ширина сидіння, а також кут нахилу спинки підбираються з урахуванням цих умов.

У нашому асортименті представлені, найрізноманітніші садові столи та лавки, виконані методом художнього кування, по самій вигідною ціною. Всі наші клієнти, можуть придбати ковані вуличні лавки і лавки, виготовлені за типовими або унікальним ескізами. Варто зауважити, що перш ніж придбати декоративну лавку для саду, необхідно вибрати відповідний варіант її дизайну, орієнтуючись на вже наявний, навколишній стиль. У цьому питанні, можуть надати допомогу наші фахівці, які мають достатній досвід в даній сфері.