Графік роботи
будні дні 10:00-19:00
в суботу 10:00-17:00
м.Київ, вул.Неманська 6

Контактні телефони
 +38 (098) 715-29-25
 +38 (095) 936-47-88
 +38 (063) 694-58-56

Підставки для взуття

Підставки для взуття  з доставкою по Україні

Підставка для взуття купити і забути про вічний безлад на підлозі ви можете завдяки інтернет-магазину «Луко». У нас ви знайдете місткі варіанти, які не тільки прикрасять ваш передпокій або коридор, а й принесуть практичну користь. Коли в квартирі живуть багато людей, це загрожує безладом.

Тенденція стає особливо помітною, якщо площа ваших кімнат відносно невелика. Якщо у вас маленький передпокій, то ви напевно помічали, що вам просто нікуди складувати все взуття. Вона займає багато простору на підлозі, тим самим заважаючи вільному переміщенню. Підставка для взуття в передпокій - ваш вихід із ситуації.

 Що  із себе представляють ковані взуттєвниці?

Ковані підставки для взуття - залізна конструкція, що віддалено нагадує книжкову полицю. Вона необхідна для зручного складування взуття в приміщенні. За рахунок того, що полки розміщені зверху один над одним, взуття складається вертикально і займає мінімально місця.

Крім своєї практичної користі, полка для взуття металева також досить гарна. Погляньте на фото з нашого каталогу: вам напевно було б приємно, якби такий предмет красувався у вас в передпокої або коридорі. Кожна підставка для взуття відрізняється від інших своїм дизайном і несе в собі якусь родзинку. Якщо вам подобається якийсь із продаваних нами варіантів, просто додайте товар в корзину і, слідуючи простим інструкціям, оформіть на нього заказ.

Переваги кованої етажерки для взуття

 Чому кована підставка для взуття повинна бути у вашому домі? Розглянемо об'єктивні причини:

  1. Економія простору на підлозі. Як ми вже згадували, використовувати взуттєвниці необхідно для того, щоб звільнити місце на підлозі від великої кількості взуття, тим самим полегшивши собі життя в побуті.
  2. Дешева ціна.Підставка під взуття в інтернет-магазині «Луко» коштує досить дешево. Ви знайдете різні варіанти і зможете відшукати задовольняє вас в ціні. Вартість формується виходячи з дизайну взуттєвниці, а також її місткості.
  3. Багатофункціональність.Хто сказав що в металевій підставці можна зберігати тільки взуття? Використовуйте її як душа забажає: можете хоч банки з огірками на неї складувати, якщо в цьому з'явиться необхідність.
  4. Естетична краса.Взуттєвниця чудово впишеться в будь-який інтер'єр: від класики до стилю хай-тек, гармонійно доповнивши його і довершуючи його образ.
  5. Зручність.Погодьтеся вам і вашим гостям буде значно зручніше, якщо у вас з'явиться взуттєвниця. Розкидане по підлозі взуття говорить про безладності господарів будинку і, до того ж, можна витратити кілька хвилин, перш ніж знайти ваші туфлі в безладді.