Графік роботи
будні дні 10:00-19:00
в суботу 10:00-17:00
м.Київ, вул.Неманська 6

Контактні телефони
 +38 (098) 715-29-25
 +38 (095) 936-47-88
 +38 (063) 694-58-56

Вішалки

830 грн.
655 грн.
830 грн.
770 грн.

Де придбати ковані меблі за доступною ціною?

Ковані вішалки купити на підлогу або стіну, хочуть багато людей. І це не дивно, адже кожному з нас відомо, що з вішалки починається не тільки театр, а й будь-яка квартира або будинок.

Не обійтися без цієї конструкції і в таких громадських приміщеннях, як прийомні, офіси, ресторани і кафе - скрізь, де людям може бути не зручно в верхньому одязі. Ковані вішалки для одягу краще для тимчасового розміщення пальто, куртки, шапки, шарфи або парасольки, годі й шукати.

Актуальність кованих вішалок для одягу

Сучасні виробники пропонують ковані вішалки купити з найрізноманітніших матеріалів, виконані в будь-яких існуючих стилях. Класика, бароко, прованс або хай-тек - грамотне використання декоративних елементів, дозволить кованій конструкції, відмінно вписатися в будь-який проект дизайну.

Звивисті лінії даних конструкцій, що переплітаються між собою металевими завитками, в поєднанні з декоративними кованими елементами створюють неповторні форми. Листя, квіти і навіть ягоди - в сукупності створюють справжній шедевр, прикраса будь-якого передпокою або вбиральні.

Вішалки для одягу купити та інші різновиди кованих вішалок пропонуються в онлайн компанії «ЛУКО»:

  1. Ковані вішалки ціна яких найбільш приваблива в компанії «ЛУКО» - це повноцінний елемент інтер'єру передпокою, який привертає до себе увагу і повинен органічно вписуватися в загальну задумку інтер'єру.
  2. Найпростіші конструкції.Це залізна вішалка у вигляді гачків для одягу, які оригінально прикрашені красивими елементами ковки.
  3. Вішалка настінна в передпокій.Це ковані конструкції, які дозволяють істотно заощадити простір, і одночасно надають достатньо місця для зберігання верхнього одягу. Крім того, вони відмінно гармонують з іншими деталями інтер'єру і можуть стати окрасою не тільки стіни, а й шафи або двері.

Переваги кованих металевих вішалок в передпокій

Ковані вішалки ціна доступна та демократична в онлайн каталозі, мають низку переваг:

  • Надійність. Метал, є основним матеріалом з якого виготовлені дані конструкції. Завдяки цій особливості, стійка або вішалка здатна витримати щоденну експлуатацію і досить великі навантаження.
  • Довговічність. Як і будь-яке інший сталевий виріб металева вішалка в передпокій може прослужити власникові, не один десяток років.
  • Ефективність. Ці вертикальні конструкції дозволяють ефективно використовувати площу приміщення в висоту. А також, розмістити верхній одяг так, щоб його було зручно шукати навіть у поспіху.
  • Естетичність. Ковані вішалки для одягу на підлогу, а також настінні варіанти, характеризуються витонченістю і виразністю. Дані конструкції, чудово підійдуть для приміщення оформленого в будь-якому стилі: в класичному оточенні ковані вішалки будуть виглядати органічно, а в сучасному - зможуть виконати роль незвичайного арт-об'єкта.

В «ЛУКО» пропонують вішак для одягу купити з доставкою на території всієї України.