+38 (098) 715-29-25, +38 (095) 936-47-88, +38 (063) 694-58-56.         Пн-Пт: 10:00-18:00; Сб: 10:00-17:00; Нд: вихідний.

Підставки для квітів

Якісна та недорога підставка для квітів в Україні

Ковані підставки для квітів купити в Україні простіше і вигідніше за все в інтернет-магазині. Однак перш, ніж відправлятися за балконними прикрасами, вам буде корисно дізнатися декілька важливих моментів про таку продукцію.

Переваги кованих квітників

Купити підставки під вазони в інтернет-магазині «ЛУКО» - це правильне рішення. Чому? Тому, що в результаті замовлення ви отримаєте оригінальну і гарну підставку для квітів, але за максимально вигідною вартістю. З допомогою кування виготовляються по-справжньому ексклюзивні і неповторні вироби. Ви можете бути впевнені в тому, що ковані підставки під вазони з металу будуть головною деталлю інтер'єру.

Ви можете прикрасити з її допомогою як балкон, так і будь-яке приміщення в будинку, починаючи від кухні і закінчуючи дитячою кімнатою. При цьому прикраса буде володіти не тільки естетичними достоїнствами, але і функціональним призначенням. Ваші улюблені квіти отримають надійну опору для зростання. Крім того, багаторівневі металеві ковані підставки для квітів дозволяють економити простір. Ви можете встановити на неї відразу кілька ваз і / або горщиків з рослинами.

Якщо порівнювати кований підвазонник для квітів і залізні стійки, виконані методом штампування, то перші мають набагато більшу цінність і більш тривалий період експлуатації. При куванні вироби піддаються якісній і кропіткій обробці. Штампована заводська продукція не здатна служити такий тривалий термін, і тому такі вироби не завжди окупають себе.

Вирішивши купити ковані вироби для квітів підлогові, варто звернути увагу на якісні та надійні моделі. В результаті вдалої покупки, ви отримаєте виріб, що володіє наступними перевагами:

  • міцність і довговічність. Завдяки куванню метал отримує максимальну надійність. При виробництві кожна кована підставка для квітів піддається спеціальній обробці, що збільшує можливий період її експлуатації в рази;
  • можливість утримувати безліч вазонів. Жоден інший матеріал не зможе тримати аналогічну кількість горщиків з квітами, не ризикуючи обвалити конструкцію вниз і погубити рослини;
  • антикорозійний захисний шар, яким покрита кожна кована підставка для квітів з металу в Києві, Харкові та будь-якому іншому місті, дозволяє використовувати вироби не тільки всередині, а й на вулиці. Ви можете встановити оригінальну квіткарку біля вікна або в кімнаті на підлозі квартири, винести її на лоджію на повітря в своєму заміському котеджі. Місцем установки може бути і ваша присадибна територія. Кованій продукції не страшна волога і сонячне світло (в межах розумної норми);
  • простота в догляді. Привести ковку в порядок ви можете, просто вимивши її;
  • легкість . Оригінальна підставка під квітку для підлоги для кімнатних квітів ніколи не буде мати масивний або громіздкий дизайн. Незважаючи на міцність металу, вироби з цього матеріалу мають легкий ажурний вигляд.

Різновиди і особливості асортименту кованих підставок для квітів

За конструкційним особливостям ковані квіткарки поділяються на два види: настінні і підлогові. Останній вид користується особливим успіхом. Підлогові підставки під вазони з металу мають зазвичай більшу кількість підвазонників.

Якщо порівнювати їх, наприклад, з масивними керамічними підвазонниками, які встановлюються на підлогу, то вони виграють в плані краси і легкості. Деякі ковані підставки під вазони ціни, яких різняться від габаритів, стилістики, призначені для однієї квітки великих розмірів. Інші - для декількох ваз меншого розміру, в такому випадку виріб буде мати кілька ярусів. Варіанти виконання настільних квіткарок різні.