Графік роботи
будні дні 10:00-19:00
в суботу 10:00-17:00
м.Київ, вул.Неманська 6

Контактні телефони
 +38 (098) 715-29-25
 +38 (095) 936-47-88
 +38 (063) 694-58-56

Набори для каміну

Ковані набори для каміну з кісного металлу

Ковані аксесуари для камінів допоможуть створити затишну обстановку, а також забезпечити безпечну підтримку вогню в домашньому вогнищі. Художня ковка - чудова можливість привнести в будинок затишок, додати в інтер'єр ексклюзивність, адже вишукані ковані вироби по праву називають істинними творами мистецтва.

Стилізовані під зістарену бронзу, ковані вироби до каміна, такі як щипці, совок, щітка, кочерга виконають одночасно дві функції:

  • утилітарну, забезпечуючи безпроблемне функціонування печі;
  • естетичну, прикрашаючи інтер'єр дизайнерськими виробами.

Види аксесуарів для каміна і печі

Ковані металеві  аксесуари для камінів - це спорядження, покликане забезпечувати чистоту і працездатність опалювальних приладів. Крім базових інструментів, в набір можуть входити і додаткові:

  • металевий піддон для вугілля;
  • камінна решітка, яка запобіжить випадання головешок з топки;
  • міхи для роздування вогню;
  • вугільне відро з ізольованими ручками для збору відпрацьованого палива.

Ковані дрівница для каміна - корисний атрибут

Ковані вироби до каміна пропонуються у вигляді сталевого або латунного кошика виглядає бездоганно стильно. Добірно вигнута підставка для дров декорована ефектними кованими елементами.  Пристосування для догляду за каміном оформлені в тому ж ключі, створюють гармонійний ансамбль.

Як і інші камінні аксесуари, дрівниця, будучи оригінальним предметом декору, виконує практичну роль. Розклавши на її поверхні деревину для підтримки вогню в печі, легко забезпечити порядок навколо неї.

Купити камінний набір в Києві пропонує інтернет-магазин lyko.com.ua, що спеціалізується на продажу декоративних елементів інтер'єру.