+38 (098) 715-29-25, +38 (095) 936-47-88, +38 (063) 694-58-56.         Пн-Пт: 10:00-18:00; Сб: 10:00-17:00; Нд: вихідний.

Торшери

Придбати торшери в онлайн магазині «ЛУКО»

Підлогові торшери купити в інтернет-магазині стало дуже просто разом з "Луко". Якщо у людини є бажання змінити своє житло, скориставшись найсучаснішими дизайнерськими ідеями, заливши кімнату яскравим світлом або, навпаки, облаштувавши все так. Щоб насолоджуватися химерними візерунками тіней, то неоціненну допомогу в цих прагненнях нададуть якісні світильники і торшери ціна, яких задовольнить навіть самих вибагливих покупців.

Переваги покупки підлогових торшерів в інтернет-магазині

Підлогові торшери купити в інтернет-магазині можливо за прийнятними цінами, адже онлайн-ресурс звільнений від багатьох витрат, які призводять до додаткових націнок на товари - немає комісій від різних торгових посередників, відсутня дороге утримання роздрібної мережі, продукція поставляється безпосередньо від виробника.

При виготовленні торшерів використовуються поєднання таких матеріалів як:

  • натуральне дерево (ясен), що використовується для виготовлення ніжок;
  • алюміній і латунь, для інших елементів;
  • класичні торшери виготовлені з застосуванням текстильних матеріалів для абажурів.

Чи не доведеться бігати по магазинах - ось він, на екрані комп'ютера, потрібно лише вибрати відповідні торшери, оплатити його в режимі онлайн і чекати доставку зі складу в Києві, яка є безкоштовною при замовленні на суму від 1690 гривень.

Чим цікаві торшери підлогові лофт в Україні?

Підлогові торшери ціна яких доступна та низька, відрізняються від класичних тим, що ідеально вписуються в дизайн інтер'єру під назвою loft. Цей стиль отримав свій розвиток з початку 40-х років, почавши тріумфальний хід по світу з США.

У буквальному перекладі слово loftозначает "горище", що на практиці означає еклектичне поєднання різних архітектурних рішень - індустріального стилю (голих цеглин, неприкритих труб і систем вентиляції) з сучасним технологічним (побутова техніка, ультрасучасні дзеркала, вікна або двері).